Dożywotnia gwarancja na agregat Airlessco – wyślij zgłoszenie!

Dożywotnia gwarancja na agregat Airlessco – wyślij zgłoszenie!

Dlaczego warto kupować sprzęt u strategicznego partnera producenta? Przekonaj się sam! Kup agregat malarski Airlessco, zarejestruj go na naszej stronie i zgarnij dożywotnią gwarancję na silniki oraz przekładnie.

Asteco – strategiczny partner Airlessco

Airlessco jest amerykańskim producentem agregatów natryskowych, które spotkać można zarówno w sektorze budowlanym, jak i w stolarstwie. Działalność firmy rozpoczęła się 1975 roku. Zaawansowane technologie stosowane przez Airlessco stały się punktem odniesienia dla całej branży. Agregaty tej marki to światowa klasa. Zapewniają profesjonalny poziom pracy i niezawodną aplikację przy zachowaniu niskich kosztów konserwacji i długiej żywotności. Nasza firma od lat jest strategicznym partnerem Airlessco w Polsce. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom świetne wsparcie techniczne i warunki niedostępne u innych sprzedawców!

Dożywotnia gwarancja – takie warunki tylko u nas!

Asteco, jako jedyny strategiczny partner Airlessco w Polsce, udziela dożywotniej gwarancji na agregaty tej firmy w zakresie silnika i przekładni dla modeli z serii MP, LP oraz TS. Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe agregaty oraz silniki Airlessco zakupione w Asteco i przygotowane przez nas do użytkowania. W ramach gwarancji dokonywana jest bezpłatna naprawa urządzenia Airlessco, a w przypadku braku możliwości naprawy – wymiana poszczególnych części na wolne od wad, o tej samej lub większej wartości.

Wystarczy zarejestrować urządzenie

Aby otrzymać dożywotnią gwarancję należy zarejestrować zakupione urządzenie na naszej stronie internetowej: www.asteco.pl/produkty/dozywotnia-gwarancja. Urządzenie należy zgłosić na stronie w terminie 1 miesiąca od dnia zakupu. 

Ważne! Użytkownik nowego agregatu Airlessco jest zobowiązany w ciągu 1 miesiąca od dnia zakupu dokonać przeglądu w Asteco, co musi być potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej. Inaczej gwarancja traci ważność.