Smart Plan Asteco – opcja, na którą czekałeś

Smart Plan Asteco – opcja, na którą czekałeś

Wielu wykonawców izolacji natryskowej korzysta z urządzeń słabej jakości i pochodzących z niepewnych źródeł. Chcą w ten sposób uniknąć wysokich cen za profesjonalny, certyfikowany sprzęt. To z reguły ślepy zaułek z uwagi na niską wydajnością takich urządzeń, ich awaryjność, brak gwarancji i opcji serwisu. Mamy na to rozwiązanie! Smart Plan to nowa oferta, która pozwala pracować na najbardziej niezawodnym systemie do natrysku piany na rynku, a jednocześnie optymalizować koszty!

Na czym polega Smart Plan Asteco? 

Smart Plan to oferta abonamentowa, dzięki której kupując co miesiąc pianę Purteco, dostajesz możliwość użytkowania reaktora Gunteco PS-25, który powstał dzięki współpracy z naszym strategicznym partnerem Graco. Po 48 miesiącach abonamentu urządzenie staje się Twoją własnością. W skrócie – płacisz tylko za pianę, a my płacimy za reaktor. 

Korzystając ze Smart Planu rozwijasz swoją firmę i pracujesz na najlepszym sprzęcie, ale nie zamrażasz własnych środków. To sprawdzony na świecie sposób finansowania urządzenia, który przekłada się na niezawodność, precyzję, gwarancję i komfort pracy przy izolacjach natryskowych.

Smart Plan obejmuje:

  • urządzenie do natrysku piany PUR Gunteco PS-25, które przechodzi na własność po 48 miesiącach;
  • najnowocześniejszą technologię pian Purteco i wybraną ilość setów piany miesięcznie;
  • pistolet natryskowy Fusion AP;
  • 2 węże elastyczne 15 m w rękawie ochronnym 140 BAR, 3/8”;
  • kompletny system 2x pomp tłokowych Graco serii T3;
  • cyrkulację reaktora z rurkami powrotnymi cieczy oraz osuszaczem;
  • mieszadło pneumatyczne Graco.

To nie wszystko! Dodatkowo każdy, kto korzysta z naszego Smart Planu zostaje akredytowanym wykonawcą Asteco, otrzymuje pakiet szkoleń (technicznych, aplikacyjnych i biznesowych) oraz dostęp do bazy inwestorów. 

Kilka słów o Gunteco PS-25

Gunteco PS-25 to zoptymalizowany reaktor do aplikacji natryskowej piany PUR, który posiada wiele praktycznych rozwiązań wpływających na niezrównaną wydajność, bezproblemową obsługę i komfort pracy. Urządzenie oferuje stałą kontrolę temperatury nawet podczas natryskiwania z maksymalnym natężeniem przepływu.

Chcesz wiedzieć więcej o Smart Planie? Zapraszamy do kontaktu: 32 423 70 14.