• info@asteco.pl
  • ul. Podmiejska 77, 44-207 Rybnik
Chcemy być blisko naszych Klientów

Dlatego stworzyliśmy regionalne Centra Szkoleniowo-Serwisowe Asteco.

Dzięki CCS Asteco Central pod Warszawą możemy jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów z centralnej części kraju.

Na miejscu firmy z branży budowlanej i przemysłowej pracujące na naszych produktach lub przymierzają się do ich zakupu, mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie szkoleń i serwisu. W naszym centrum można również zakupić produkty z rodziny Asteco, takie jak piany do izolacji termicznej Purteco i masy szpachlowe Putzteco, a także sprzęt od cenionych marek specjalizujących się w systemach natryskowych, w tym Airlessco, Graco i Euromair, których jesteśmy Strategicznym Partnerem. Jednym słowem: CSS Asteco Central to kompletne wsparcie w dziedzinie systemów natryskowych.

serwis

Przeglądy i serwis

Dzięki doświadczeniu, profesjonalnej kadrze i ze wsparciem ze strony naszych strategicznych partnerów zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na wszystkie zakupione urządzenia, akcesoria oraz części zamienne.

doradztwo

Doradztwo

Nie wiesz, jak dobrać urządzenie idealne do Twoich potrzeb? Nie martw się, jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem w branży technologii natryskowych pomogą Ci dobrać sprzęt skrojony na miarę Twoich oczekiwań. 

szkolenia

Szkolenia

Aby uzyskać optymalne wyniki, potrzebujesz odpowiedniej wiedzy i wdrożenia technicznego. Nasz zespół pomoże Ci, organizując szkolenia, prezentacje i zapewniając pomoc merytoryczną przy pierwszym użyciu sprzętu. 

Wypożyczalnia

Dopiero rozkręcasz swoją działalność? Pomyśl o opcji wypożyczenia sprzętu. Poczuj różnicę, jaką zapewniają wysokiej klasy urządzenia, i zoptymalizuj swoje wydatki.

map

Centrum Szkoleniowo Serwisowe w Starej Iwicznej pod Warszawą

Asteco CSS Central

ul. Urocza 1, 05-500 Stara Iwiczna, Polska
Tel (serwis): (+48) 885 541 339
Tel (biuro): (+48) 885 541 349
Email: csscentral@asteco.pl

Przedstawiciel GRACO: (+48) 781 55 66 77

LEGENDARNE W BRANŻY

Produkty Asteco

nasze marki