Piana PUR w abonamencie – kup pianę i zyskaj agregat do natrysku!

Piana PUR w abonamencie – kup pianę i zyskaj agregat do natrysku!

Oglądasz seriale na Netfliksie? Wyobraź sobie, że po 48 miesiącach korzystania z subskrypcji dostajesz na własność komputer. Tak właśnie działa Smart Plan Asteco. Piana PUR w abonamencie – kup pianę i zyskaj agregat do natrysku! 

Model abonamentowy na pianę PUR przyszłością biznesu

Model abonamentowy staje się coraz bardziej popularny w różnych obszarach życia. Jeszcze kilka lat temu ograniczał się zaledwie do kilku branż, głównie usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych. Potem pojawił się Netflix, który obecnie może pochwalić się około 120 milionami użytkowników. W ostatnim czasie widać, że abonament sprawdza się też w przypadku produktów, które do tej pory nabywaliśmy głównie w sposób tradycyjny. Trend zwany ekonomią subskrypcji lub gospodarką abonamentową dotarł również do branży poliuretanowej i otwiera nowe perspektywy rozwoju dla przedsiębiorców.

Smart Plan Asceto to oferta abonamentowa dla wykonawców izolacji natryskowej.

Daje możliwość pracy na nowej generacji piankach poliuretanowych Purteco z wybraną ilość setów piany miesięcznie. Ale to nie wszystko. To rozwiązanie, które pozwala zgarnąć agregat do aplikacji natryskowej piany PUR, bez żadnych dodatkowych opłat!

Smart Plan Asteco – jak to działa?

1. Piana PUR w abonamencie – kup pianę PURTECO

2. Wraz z pianą Purteco otrzymujesz urządzenie Gunteco PS-25 – najbardziej niezawodny system do natrysku piany na rynku, zaprojektowany wspólnie z Graco, naszym partnerem strategicznym.

3. Po 48 miesiącach abonamentu urządzenie Gunteco PS-25 staje się Twoją własnością!

Zgarnij smart bonusy

Wybierając piankę PUR w abonamencie masz pewność, że bonusy nie przejdą Ci koło nosa. Nowy program abonamentowy gwarantuje także tytuł akredytowanego wykonawcy Asteco Polska.

Oferujemy dostęp do bazy inwestorów oraz pakiet szkoleń technicznych, aplikacyjnych i biznesowych. Przejście na ofertę abonamentową Smart Plan Asteco to duży krok do przodu, który pozwoli wejść na zupełnie nowym poziom usług. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o piance PUR w abonamencie i sprawdzić, co dokładnie obejmuje pakiet Smart Plan Asteco, skontaktuj się z nami: 32 423 70 14.