Opis

Spalinowe agregaty malarskie serii GS zapewniają uniwersalność, gdy problemem jest brak dostępu do energii elektrycznej, często występujący na nowych budowach lub dużych inwestycji, gdzie istnieje konieczność częstego przemieszczania się. Jest to połączenie pompy ProDuty z niezawodnym silnikiem spalinowym firmy VANGUARD® ,który posiada certyfikat CARB / EPA . Silnik posiada zabezpieczenie przed uruchomieniem w przypadku niskiego stanu olej w silniku.

Charakterystyka

ZASTOSOWANIE: Duże projekty mieszkalne, handlowe i przemysłowe
MATERIAŁY: farby wodne i syntetyczne, akrylowe, dyspersyjne, lakiery impregnaty, grunty, elastomery, hydro izolacyjne, epoksydowe, pęczniejące

CECHY:

  • elektroniczna kontrola ciśnienia
  • silnik Vanguard 4,5 HP z sygnalizacją z zabezpieczeniem przed uruchomieniem przy niskim stanie oleju
  • chromowany tłok i żywotna pompa
  • regulowany uchwyt ramy
  • zewnętrzny filtr wysokociśnieniowy

Parametry techniczne

Podstawowe parametry techniczne:
Maksymalne ciśnienie robocze 227 bar
Maksymalna wydajność 2,8 l/min
Maksymalna wielkość dyszy (1 pistolet) 0,027″
Maksymalna wielkość dyszy (2 pistolety) –
Maksymalna długość węża 90 m
Moc silnika5,5 KM Vanguard
ZasilanieSpalinowy
Zabezpieczenie
Waga45 kg

Pliki do pobrania

nasze marki