Reaktor do piany pur GRACO Reactor E-XP1

Opis

Dozownik Reactor E-XP1 firmy Graco zaprojektowano w celu przetwarzania i natryskiwania powłok polimocznikowych i innych powłok wymagających zastosowania wysokiego ciśnienia. Hybrydowe podgrzewacze i ogrzewane węże pozwalają uzyskać odpowiednią lepkość materiału przed przystąpieniem do mieszania. Pompy dolne z możliwością szybkiego rozłożenia upraszczają konserwację, mają proste w obsłudze elementy sterowania i wytrzymałą, przenośną konstrukcję. Wszystkie te cechy czynią z dozowników Reactor preferowany wybór w zastosowaniach związanych z nakładaniem powłok.

Możesz polegać na mocy, wydajności i zdolnościach produkcyjnych dozowników Reactor serii E firmy Graco przy zastosowaniach związanych z szybkoschnącymi powłokami polimocznikowymi. Ponadto umożliwiają szybszą realizację zadań z niezawodnością większą, niż kiedykolwiek wcześniej.

  • Potężny hybrydowy podgrzewacz o mocy cieplnej do 15 300 W, pozwalający szybko wstępnie podgrzać materiał
  • Cyfrowe sterowanie temperaturą i ciśnieniem
  • Łatwość obsługi
  • Pompy dolne z możliwością szybkiego rozłożenia to gwarancja prostej konserwacji
  • Wytrzymałość i możliwość przenoszenia
  • Zawory cyrkulacyjne z bardziej wytrzymałymi uszczelkami
  • Transformatory ciepła węża niewymagające ustawień zaworów

Parametry techniczne

Podstawowe parametry techniczne:
Maksymalne ciśnienie robocze172 bar
Maksymalna temperatura produktu88°C
Maksymalna wydajność 3,8 kg/min
Maksymalna długość węża 64 m
Moc ogrzewacza 10200,Watów
Zasilenie 400V, 3 fazy
Zabezpieczenie 35 A
Waga 155 kg

Pliki do pobrania

nasze marki