• info@asteco.pl
  • ul. Podmiejska 77, 44-207 Rybnik
baner-centrum szkoleniowo serwisowe Asteco CSS North
Chcemy być blisko naszych Klientów

Dlatego stworzyliśmy regionalne Centra Szkoleniowo-Serwisowe Asteco.

Dzięki CCS Asteco North w Olsztynie możemy jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów z północnej części kraju.

Na miejscu firmy z branży budowlanej i przemysłowej pracujące na naszych produktach lub przymierzają się do ich zakupu, mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie szkoleń i serwisu. W naszym centrum można również zakupić produkty z rodziny Asteco, takie jak piany do izolacji termicznej Purteco i masy szpachlowe Putzteco, a także sprzęt od cenionych marek specjalizujących się w systemach natryskowych, w tym Airlessco, Graco i Euromair, których jesteśmy Strategicznym Partnerem. Jednym słowem: CSS Asteco North to kompletne wsparcie w dziedzinie systemów natryskowych.

serwis

Przeglądy i serwis

Dzięki doświadczeniu, profesjonalnej kadrze i ze wsparciem ze strony naszych strategicznych partnerów zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na wszystkie zakupione urządzenia, akcesoria oraz części zamienne.

doradztwo

Doradztwo

Nie wiesz, jak dobrać urządzenie idealne do Twoich potrzeb? Nie martw się, jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem w branży technologii natryskowych pomogą Ci dobrać sprzęt skrojony na miarę Twoich oczekiwań. 

szkolenia

Szkolenia

Aby uzyskać optymalne wyniki, potrzebujesz odpowiedniej wiedzy i wdrożenia technicznego. Nasz zespół pomoże Ci, organizując szkolenia, prezentacje i zapewniając pomoc merytoryczną przy pierwszym użyciu sprzętu. 

Wypożyczalnia

Dopiero rozkręcasz swoją działalność? Pomyśl o opcji wypożyczenia sprzętu. Poczuj różnicę, jaką zapewniają wysokiej klasy urządzenia, i zoptymalizuj swoje wydatki.

map

Centrum Szkoleniowo Serwisowe Olsztyn

Asteco CSS North

Przemysłowa 4, 10-418 Olsztyn, Polska Tel: (+48) 799 370 090 Email: cssnorth@asteco.pl
LEGENDARNE W BRANŻY

Produkty Asteco

nasze marki