Jesteśmy jednym z liderów systemów natryskowych w Europie Środkowej. Z naszej oferty korzystają tysiące profesjonalnych firm wykonawczych oraz zakładów produkcyjnych działających w branży budowlanej i przemysłowej. 

Oprócz istniejącego od 14 lat Asteco Polska, kluczowej spółki w ramach grupy, działamy także w Czechach i na Słowacji. W każdym z tych krajów jesteśmy strategicznym partnerem Airlessco najbardziej cenionego producenta agregatów malarskich na świecie. Ponadto oferujemy profesjonalne reaktory Graco do pianki i polimocznika oraz cenione agregaty natryskowe francuskiej firmy Euromair.

Jesteśmy także producentem profesjonalnych pistoletów natryskowych, systemów izolacji termicznej nowej generacji, produktów do poziomego oznakowania dróg, gotowych mas szpachlowych i produktów do hydroizolacji.

Budujemy długofalowe relacje z Klientami bazujące na wiedzy, niezawodnym serwisie i wymianie doświadczeń. Za główny cel stawiamy sobie zwiększenie jakości pracy oraz bezpieczeństwa firm zajmujących się wykończeniem wnętrz, elewacji i dróg oraz pracami izolacyjnymi.

nasze marki