Pistolet czyszczony powietrzem Fusion™ AP – łatwy w użyciu i konserwacji
Dzięki praktycznym udogodnieniom, takim jak ergonomiczny uchwyt, Fusion AP pozwala natryskiwać całymi dniami bez zmęczenia.
- Czyszczenie dyszy strumieniem powietrza zmniejsza ryzyko nagromadzenia materiału i zapchania dyszy
- Komory mieszania ze stali nierdzewnej hartowanej są bardzo wytrzymałe
- Uszczelnienia boczne o dłuższym okresie przydatności do użycia zmniejszają nakłady na konserwacje i pozwalają natryskiwać więcej różnych materiałów – opcje ze stali nierdzewnej i stopu poliwęglanowego
- Zaawansowany moduł mieszania i konstrukcja dyszy poprawiają mieszanie
- Odporne na rozpuszczalniki komponenty i O-ringi pozwalają nasączyć cały pistolet, nie powodując pęcznienia ani uszkodzeń
- Codzienne czynności konserwacyjne trwają kilka sekund przy zastosowaniu szybko działającej smarowniczki
- Łatwa w obsłudze konstrukcja sprawia, że konserwacja jest szybka i łatwa