Opis

Pistolet czyszczony powietrzem Fusion™ AP – łatwy w użyciu i konserwacji

Dzięki praktycznym udogodnieniom, takim jak ergonomiczny uchwyt, Fusion AP pozwala natryskiwać całymi dniami bez zmęczenia.

  • Czyszczenie dyszy strumieniem powietrza zmniejsza ryzyko nagromadzenia materiału i zapchania dyszy
  • Komory mieszania ze stali nierdzewnej hartowanej są bardzo wytrzymałe
  • Uszczelnienia boczne o dłuższym okresie przydatności do użycia zmniejszają nakłady na konserwacje i pozwalają natryskiwać więcej różnych materiałów – opcje ze stali nierdzewnej i stopu poliwęglanowego
  • Zaawansowany moduł mieszania i konstrukcja dyszy poprawiają mieszanie
  • Odporne na rozpuszczalniki komponenty i O-ringi pozwalają nasączyć cały pistolet, nie powodując pęcznienia ani uszkodzeń
  • Codzienne czynności konserwacyjne trwają kilka sekund przy zastosowaniu szybko działającej smarowniczki
  • Łatwa w obsłudze konstrukcja sprawia, że konserwacja jest szybka i łatwa

Pliki do pobrania

nasze marki