Opis

Mini Fire-Ball 225 Pneumatyczna pompa do oleju i smaru
Idealne rozwiązanie do zastosowań o niskich objętościach pod średnim ciśnieniem

Nie możesz sobie pozwolić na stratę czasu przez przestoje, zwłaszcza kiedy Twój zakład jest niewielki, a pracownicy polegają na działaniu sprzętu. Pompę Mini Fire-Ball 225 cechuje specjalnie opracowana konstrukcja z mniejszą liczbą ruchomych elementów, co oznacza mniejsze zużycie i ograniczenie przestojów, a tym samym zwiększenie zysków z prowadzonej działalności.

Charakterystyka

  • Proporcja 50:1 umożliwia przepompowanie smaru do klasy NLGI nr 2
  • Dostępne modele do zbiorników 16 kg (35 funtów), 55 kg (120 funtów) i 180 kg (400 funtów)
  • Proporcja 3:1 dla olejów na bazie ropy naftowej i olejów syntetycznych
  • Pompa dwustronnego działania zapewnia pracę z przepływem ciągłym
  • Wzmocniona klatka wlotowa wytrzymuje najtrudniejsze warunki warsztatowe
  • Pełna linia stacjonarnych i przenośnych konfiguracji pakietu

Materiały:

  • olej silnikowy
  • olej przekładniowy
  • płyn hydrauliczny
  • płyn do automatycznych skrzyń biegów
  • smar

Znajduje zastosowanie w:

  • sprzęt rolniczy – konserwacja
  • sprzęt górniczy – konserwacja
  • sprzęt przemysłu leśnego
  • zakłady papiernicze
  • dealerzy samochodowi, stacje obsługi technicznej

Parametry techniczne

Podstawowe parametry techniczne:
Maksymalne ciśnienie robocze58 MPa/580 bar
Przełożenie 50:1
Zalecane ciśnienie powietrza 8.6 bar, 0.86 MPa
Ilość cykli na litr130/45 kg
Maksymalna zalecana prędkość 100 cykli/min
Części mokre

Cynk pokryty chromem stal węglowa, aluminium, nitryl, poliuretan, niklowane aluminium

Waga 6,8 kg

Pliki do pobrania

nasze marki