Technologie natryskowe teraz jeszcze bliżej Ciebie – kolejne kroki w rozwoju sieci

Technologie natryskowe teraz jeszcze bliżej Ciebie – kolejne kroki w rozwoju sieci

Otwarcie pierwszych Centrów Szkoleniowo-Serwisowych ASTECO było naszym krokiem w stronę wyznaczenia nowego standardu obsługi dla Wykonawców, poszukujących najwyższej jakości serwisu i technologii natryskowych. Od tamtego czasu zdobyliśmy cenne doświadczenie, które umożliwiło nam ulepszenie naszych metod działania. 

We wrześniu POMP SERWIS dołączył do tej samej grupy kapitałowej, co ASTECO. Ta zmiana otworzyła nam zupełnie nowe możliwości dotarcia do wykonawców, w szeroko pojętym sektorze budowlanym. Aktualnie możemy jeszcze efektywniej realizować nasze cele. Zarząd firmy podjął decyzję o przekształceniu Centrów Szkoleniowo-Serwisowych ASTECO na rzecz wzbogacenia sieci serwisów POMP SERWIS. Sieć czterech dobrze prosperujących punktów POMP SERWIS, położonych w strategicznych z punktu widzenia logistyki miastach – Tychach, Poznaniu, Warszawie i Gdyni, okazała się dla obu firm oczywistym wyborem jako doskonała baza do dynamicznego rozwoju kanałów dystrybucji i lokalizacji serwisowych.

W nadchodzącym roku planujemy otworzyć kolejne punkty serwisowe, które jeszcze bardziej zbliżą nasze usługi do klientów. Zdecydowaliśmy, że obecnie znaczna częśc nakładów inwestycyjnych, związanych z rozszerzeniem naszej działalności na terenie kraju, będzie przeznaczona na rozwój sieci POMP SERWIS. To zapewni nowe możliwości dla dotychczasowych klientów firmy, a także korzystne warunki dla wykonawców, zainteresowanych wejściem w branżę technologii natryskowych.

Już niedługo w Tychach powstanie specjalistyczne centrum techniczne, stanowiące wzór dla rozbudowy sieci o kolejne lokalizacje. W 2024 roku planujemy rozbudowę punktów w Gdyni i Poznaniu, poszerzenie oferty szkoleń oraz wzrost infrastruktury serwisowej. Nasza nowa sieć będzie oferować Partnerom lepszą ekspozycję produktów, rozbudowany program szkoleń i wsparcie techniczne, czerpiące z najlepszych wzorców Centrów Szkoleniowo-Serwisowych ASTECO i POMP SERWIS.Otwieramy nowy, perspektywiczny i atrakcyjny rozdział dla nas i naszych klientów, poprzez rozbudowę sieci specjalistycznych centrów technicznych. Dzięki temu nie tylko umocnimy naszą pozycję na rynku budowlanym, ale również ambitnie zamierzamy zaznaczyć naszą obecność na rynkach przemysłowych. Już wkrótce zapraszamy do naszych nowych punktów w Tychach i Warszawie. Jesteśmy przekonani, że nasze dalsze plany rozwoju w kraju, a także w innych częściach Europy, mile Was zaskoczą – powiedział Marek Rubach, współwłaściciel grupy spółek ASTECO oraz POMP SERWIS.