Pomp Serwis właśnie dołączył do Asteco!

Pomp Serwis właśnie dołączył do Asteco!

Pomp Serwis, ceniony polski dostawca urządzeń natryskowych, narzędzi elektrycznych, ręcznych i akcesoriów budowlanych, niedawno dołączył do tej samej grupy kapitałowej co Asteco – wiodący dystrybutor sprzętu do natrysku w Europie Środkowej. Obie firmy mają na celu wspólny rozwój. Partnerstwo ma doprowadzić do pozyskania nowych źródeł sprzedaży, poszerzenia zasięgu działalności oraz stworzenia dodatkowych perspektyw marketingowych dla obu podmiotów.

Pomp Serwis zaopatruje polski rynek w produkty takich marek jak Graco, Festool, L’outil Parfait, Wooster i Mirka. I tak pozostanie. Firma ma bardzo mocne podstawy biznesowe, ugruntowaną markę i zespół świetnych ekspertów, a jej odrębny status zostanie zachowany.

Wraz z komplementarną ofertą, wzrostem dystrybucji numerycznej i dwiema nowymi filiami w Polsce, Pomp Serwis rozszerzy swoją pozycję na rynku, uczyni swoje usługi bardziej dostępnymi dla klientów i zacznie budować swoją silną pozycję na rynku przemysłowym.

Asteco i Pomp Serwis będą działać pod odrębnymi markami. Dzięki połączeniu kapitałowemu, obie firmy zwiększą swój potencjał na rynku i będą rozwijać się jeszcze szybciej niż obecnie.