Euromair – lider ślimakowych urządzeń natryskowych

Euromair – lider ślimakowych urządzeń natryskowych

Firma Euromair Distribution to niekwestionowany europejski lider wśród producentów agregatów natryskowych wyposażonych w pompy ślimakowe. Sprawdź bestsellery z oferty tej francuskiej marki! 

Wysoka jakość od francuskiego producenta

Euromair Distribution, z siedzibą w miejscowości Rousset Cedex, to francuska firma specjalizująca się w produkcji agregatów natryskowych z pompą ślimakową. Początki firmy Euromair sięgają 1994 roku, jednakże przełomowy dla jej rozwoju był rok 2003, kiedy to w parku przemysłowym Rousset rozpoczęto produkcję niezwykle uniwersalnych urządzeń opartych o pompę ślimakową, czyli rodzaj pompy, w której transport cieczy wymuszany jest obrotami ślimakowej śruby. Obecnie firma posiada w swojej ofercie szereg urządzeń z tego typu pompą, w tym przede wszystkim duży wybór profesjonalnych agregatów natryskowych, które mają możliwość aplikacji produktów o różnych właściwościach. Oprócz agregatów w asortymencie tego producenta można znaleźć inne urządzenia wyposażone w pompę ślimakową, m.in. myjki ciśnieniowe. Całe zaplecze produkcyjne Euromair znajduje się w Europie, co umożliwia ścisłą kontrolę jakości wytwarzanych maszyn. 

Agregaty ślimakowe i myjki ciśnieniowe Euromair 

Agregat ślimakowy EUROMAIR Compact Pro 15 i EUROMAIR Compact Pro 25 – ślimakowe agregaty do systemów dociepleń z wbudowanym kompresorem. Przeznaczone do nakładania tynków elewacyjnych wszelkiego rodzaju, gładzi szpachlowych, tapet natryskowych, zapraw klejowych i tynkarskich, jak również materiałów do hydroizolacji. 

Agregat ślimakowy EUROMAIR Compact Pro 60 – agregat ślimakowy tynkarski o napędzie diesla. Urządzenie zostało wyposażone w bardzo mocną pompę ślimakową zapewniającą ciśnienie nawet do 40 barów. 

Agregat ślimakowy EUROMAIR Jetpro 80 – multifunkcyjny agregat natryskowy umożliwiający malowanie, szpachlowanie, nakładanie mas strukturalnych, nakładanie klejów i natrysk tynków cienkowarstwowych. Jedyny taki agregat dostępny na rynku. W wersji do gładzi Euromair obecnie wprowadziło jako standard pompę ślimakową o ciśnieniu 100 bar, bezprzewodowe uruchamianie w trybie automatycznym oraz filtr materiału na wyjściu z pompy. 

Agregat ślimakowy EUROMAIR Mini Jet 80 i EUROMAIR Mini Jet Special 80 – kompaktowy i multifunkcjonalny agregat natryskowy, który umożliwia malowanie, szpachlowanie i nakładanie mas strukturalnych. Wersja Mini wyróżnia się lekką obudową, co ułatwia transport przez jedną osobę. Model EUROMAIR Mini Jet Special 80 dodatkowo został wyposażony w pistolet natryskowy VECTOR.

Agregat ślimakowy EUROMAIR Deco Pro 120 – urządzenie do aplikacji natryskowej gotowych mas i gładzi gipsowych oraz tynków dekoracyjnych. Agregat posiada wydajną pompę ślimakową oraz silnik 230V z płynną regulacją obrotów.

Myjka ciśnieniowa EUROMAIR Europlav 15-250 TH.2 – kompaktowa, wytrzymała, łatwa w transportowaniu i obsłudze myjka wysokociśnieniowa. Posiada bak o pojemności 7,9 l oraz zbiornik na środek myjący o pojemności 5 l. Zapewnia doskonałe efekty przy minimalnym czasie pracy w porównaniu z tradycyjnymi myjkami.

Postaw na jakość i niezawodność produktów Euromair oraz doświadczenie i profesjonalną obsługę naszych doradców technicznych. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy zaproponować jako wieloletni przedstawiciel tego producenta w Polsce!