Gunteco PS-3 – pistolet natryskowy nowej generacji od ASTECO

Gunteco PS-3 – pistolet natryskowy nowej generacji od ASTECO

Pistolety natryskowe Gunteco PS do nakładania tynków strukturalnych i małych prac malarskich to efekt 20 lat doświadczeń i niezliczonych pomysłów na optymalizację produktu. Unikatowy kształt zbiornika, lekka konstrukcja i inne praktyczne rozwiązania są cenione od lat przez tysiące fachowców. Każdy detal zastosowany w tych urządzeniach jest odpowiedzią na ich potrzeby. 

Po sukcesie modeli PS-1 i PS-2 przyszedł czas na najnowszą generację tych urządzeń – Gunteco PS-3. Wprowadzenie wszystkich innowacji, jakie pojawiły się w tym modelu, było poprzedzone wieloma testami i wsłuchaniem się w Wasze pomysły i sugestie. Dziękujemy za wszystkie opinie, jakie spłynęły do nas przy długich pracach nad tym urządzeniem. Efektem jest pistolet, który da Wam jeszcze większą efektywność i komfort pracy niż popularne modele PS-1 i PS-2

Przyjrzyjmy się nowym rozwiązaniem zastosowanym w pistolecie Gunteco PS-3

Czteropalcowy Spust

Dzięki niemu korzystanie z pistoletu jest teraz bardziej komfortowe. Dłonie nie męczą się nawet po całym dniu używania, a Ty wciąż masz poczucie lekkości. Urządzenie pewnie trzyma się w dłoni i pozwala na osiągnięcie większej efektywności. 

Płynna regulacja ilości podawania materiału

Umożliwia dozowanie stałej jakość struktury i zachowanie powtarzalności. Możesz teraz precyzyjnie ustalić ilość materiału, także w trakcie natrysku. 

Uchwyt do zawieszenia pistoletu natryskowego

Mała rzecz, a cieszy. Od teraz możesz w każdej chwili odwiesić pistolet na wiadrze albo innym przedmiocie, by zrobić sobie przerwę lub zająć się inną pracą. Uchwyt jest bardzo poręczny i wytrzymuje nawet ciężar pełnego zbiornika. 

Łatwy demontaż kubków grawitacyjnych

Najnowszy model zamiast opasek dysponuje łączem bagnetowym. Zbiornik jest mocno zamocowany, szczelny, a jego montaż i demontaż zajmuje dosłownie 3 sekundy bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. 

Opcja zakupu z Pro Boxem

Od teraz możesz kupić pistolet Gunteco PS-3 ze wszystkim, czego potrzebujesz. W Pro Boksie znajdziesz komplet dysz do tynku i malowania, narzędzia do wymiany dyszy, 4 zbiorniki, 4 wieka, płyny konserwujące i klej do gwintów. A to wszystko w eleganckiej piance, która będzie Ci służyć przez lata.  

Pistolet natryskowy z możliwością personalizacji

Chciałbyś sam wybrać kolor swojego pistoletu? Nie ma problemu. Od teraz przy większych zamówieniach umożliwiamy personalizację kolorystyczną urządzenia. 

Skontaktujcie się z nami, by dowiedzieć się więcej o Gunteco PS-3 i wrzucić kolejny bieg dzięki temu innowacyjnemu produktowi.