Aplikacja mobilna Graco – Reactor® 2, oferuje wykonawcy ułatwienie pracy systemu natryskowego w czasie rzeczywistym, za pomocą smartfonu.

Aplikacja mobilna Graco – Reactor® 2, oferuje wykonawcy ułatwienie pracy systemu natryskowego w czasie rzeczywistym, za pomocą smartfonu.

Doskonałym przykładem zastosowania nowoczesnej technologii, a co za tym idzie, znacznego ułatwienia pracy firmom, zajmującym się wykonywaniem izolacji natryskowych pianami PUR było wprowadzenie na rynek urządzenia natryskowego Gusmer® H-20/35.

Premiera urządzenia odbyła się na amerykańskich targach branży izolacji natryskowych – Spray Polyurethane Foam Alliance (SPFA) Convention & Expo w Mobile. Co wyróżnia akurat Gusmer® H-20/35 na tle innych urządzeń i systemów natryskowych? Jest to urządzenie do natrysku piany izolacyjnej PUR, które doskonale wpisuje się w potrzeby zarówno początkujących jak również posiadających ugruntowaną pozycję na rynku firm z branży izolacji natryskowych.

Firma Graco, podczas prezentacji urządzenia Gusmer® H-20/35 poszła o krok dalej i wraz z nim przedstawiła mobilną aplikację Reactor® 2.

Graco udowodniło, że nowoczesna technologia i wszechobecne smartfony mogą okazać się dużą wartością również w przypadku natryskowych izolacji pianami PUR. I mamy tu na myśli znacznie więcej przeglądania ofert i przykładowych realizacji izolacji natryskowych w sieci.

Dostarczony przez producenta model urządzenia natryskowego Gusmer H-20/35 łączy linię pomp Graco o najwyższej wydajności z prostą, ale solidną platformą składającą się z okablowania punkt-punkt, które zapewnia podstawowe sterowanie i ułatwia bieżące rozwiązywanie problemów. Konstrukcja i powstanie modelu Gusmer H-20/35 jest hołdem producenta w stronę Gusmera, który w ogromnym stopniu przyczynił się do rozwoju marki Graco.

Urządzenie, zupełnie jak w przypadku pozostały systemów do wykonywania izolacji natryskowych zostało zbudowane w myśl zasady „prostota i niezawodność”, która już od lat pozwala firmie Graco na tworzenie kolejnych generacji systemów do wykonywania izolacji natryskowych pianami PUR. Gusmer H-20/35 to legenda. Urządzenie, które było odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku izolacji pianami PUR na maszynę z podstawowym zestawem funkcji, ekonomiczną i łatwą w użyciu a jednocześnie oferującą doskonałe wyniki natrysku piany PUR.

Możliwość kontrolowania, przeglądania i modyfikowania ustawień pracy – wszystko za pomocą telefonu.

Zaprezentowana przez Graco aplikacja mobilna Reactor® 2 oferuje każdemu wykonawcy znaczne ułatwienie pracy. Zyskujemy możliwość kontrolowania, przeglądania i modyfikowania ustawień pracy systemu natryskowego w czasie rzeczywistym, za pomocą smartfonu. Łatwa obsługa i kontrola pracy urządzenia możliwa jest z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Aplikacja dostępna jest zarówno na platformę Android, jak również w AppStore. To sprawia, że produkty Graco są jeszcze bardziej atrakcyjne z punktu widzenia wykonawców natryskowych izolacji pianami PUR. Praca z urządzeniem jest łatwiejsza, dzięki prostemu sterowaniu oraz łatwej ewentualnej diagnostyce za pomocą aplikacji.

Wygoda i oszczędność czasu z aplikacją Graco

Aplikacja umożliwia operatorom regulację ciśnień i temperatur. Informuje o błędach, oblicza uzysk, włącza i wyłącza strefy grzewcze. Monitoruje też poziom komponentów w beczkach z materiałem w czasie rzeczywistym. Reactor 2 to nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu. Dotychczas niezbędne było przechodzenie z miejsca natrysku do platformy sterowania. Otrzymywane na bieżąco w aplikacji informacje, pozwalają na wykonanie izolacji natryskowej efektywniej, skuteczniej i wydajniej.

Zarówno ten, jak i wszystkie dostępne modele urządzeń natryskowych Graco, służących do wykonywania izolacji termicznych pianami PUR sprawdzą się doskonale. Dobrane odpowiednio pozwolą na wykonanie usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu efektywności i opłacalności.

Doświadczeni specjaliści Asteco służą wsparciem i pomocą w wyborze odpowiedniego systemu natryskowego, dostosowanego do profilu działalności oraz wielkości firmy. Ofertę kierujemy zarówno dla przedsiębiorców rozpoczynających przygodę w branży izolacji natryskowych, jak również doświadczonych znawców rynku. Asteco może zaoferować rozwiązania, które pomogą w wykonywaniu jeszcze lepszych usług, ugruntowaniu pozycji firmy i jej dalszym rozwoju.

Korzystasz z agregatów tej marki i masz pytania o aplikację mobilną Reactor® 2? Zadzwoń i zapytaj nas o szczegóły.