Aplikacja Graco

Aplikacja Graco

Firma Asteco, jako dystrybutor najwyższej klasy urządzeń oraz systemów do wykonywania izolacji natryskowych, posiada w swojej ofercie również urządzenia amerykańskiej firmy Graco Inc. Założona w latach 20 XX wieku, firma Graco od lat jest symbolem doskonałej jakości urządzeń do izolacji natryskowych pianą PUR. Co więcej, od początku istnienia, Graco skupia swoją uwagę nie tylko na produkowaniu maszyn i systemów do wykonywania izolacji natryskowych, ale również śledzi bieżące trendy i skutecznie łączy technologię XXI wieku z funkcjonalnością produkowanych systemów natryskowych.

Doskonałym przykładem zastosowania nowoczesnej technologii, a co za tym idzie, znacznego ułatwienia pracy firmom zajmującym się wykonywaniem izolacji natryskowych pianami PUR było wprowadzenie na rynek urządzenia natryskowego Gusmer® H-20/35. Premiera urządzenia odbyła się na amerykańskich targach branży izolacji natryskowych – Spray Polyurethane Foam Alliance (SPFA) Convention & Expo w Mobile. Co wyróżnia akurat Gusmer® H-20/35 na tle innych urządzeń i systemów natryskowych? Jest to urządzenie do natrysku piany izolacyjnej PUR, które doskonale wpisuje się w potrzeby zarówno początkujących jak również posiadających ugruntowaną pozycję na rynku firm z branży izolacji natryskowych. Firma Graco, podczas prezentacji urządzenia Gusmer® H-20/35 poszła o krok dalej i wraz z nim przedstawiła mobilną aplikację Reactor® 2. Graco udowodniło, że nowoczesna technologia i wszechobecne smartfony mogą okazać się dużą wartością również w przypadku natryskowych izolacji pianami PUR. I mamy tu na myśli znacznie więcej przeglądania ofert i przykładowych realizacji izolacji natryskowych w sieci.

Dostarczony przez producenta model urządzenia natryskowego Gusmer H-20/35 łączy linię pomp Graco o najwyższej wydajności z prostą, ale solidną platformą składającą się z okablowania punkt-punkt, które zapewnia podstawowe sterowanie i ułatwia bieżące rozwiązywanie problemów. Konstrukcja i powstanie modelu Gusmer H-20/35 jest hołdem producenta w stronę Gusmera, który w ogromnym stopniu przyczynił się do rozwoju marki Graco. Urządzenie, zupełnie jak w przypadku pozostały systemów do wykonywania izolacji natryskowych zostało zbudowane w myśl zasady „prostota i niezawodność”, która już od lat pozwala firmie Graco na tworzenie kolejnych generacji systemów do wykonywania izolacji natryskowych pianami PUR. Gusmer H-20/35 to legenda. Urządzenie, które było odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku izolacji pianami PUR na maszynę z podstawowym zestawem funkcji, ekonomiczną i łatwą w użyciu a jednocześnie oferującą doskonałe wyniki natrysku piany PUR. Natomiast, zaprezentowana przez Graco aplikacja mobilna Reactor® 2 oferuje każdemu wykonawcy znaczne ułatwienie pracy poprzez możliwość kontrolowania, przeglądania i modyfikowania ustawień pracy systemu natryskowego w czasie rzeczywistym, za pomocą smartfonu. Łatwa obsługa i kontrola pracy urządzenia z wykorzystaniem aplikacji mobilnej dostępnej zarówno na platformę Android jak również w AppStore sprawia, że produkty Graco są jeszcze bardziej atrakcyjne z punktu widzenia wykonawców natryskowych izolacji pianami PUR. Praca z urządzeniem jest łatwiejsza dzięki prostemu sterowaniu oraz łatwej ewentualnej diagnostyce za pomocą aplikacji, która powstała z myślą o wykonawcach, dla których możliwość sterowania maszyną z poziomu telefonu to ogromne ułatwienie. Aplikacja umożliwia operatorom regulację ciśnień i temperatur, informuje o błędach, oblicza uzysk, włącza i wyłącza strefy grzewcze oraz monitoruje poziom komponentów w beczkach z materiałem w czasie rzeczywistym. Reactor 2 to nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu, który dotychczas przeznaczany był na poruszanie się z miejsca natrysku do platformy sterowania. Otrzymywane na bieżąco w aplikacji informacje pozwalają na wykonanie izolacji natryskowej efektywniej, skuteczniej i wydajniej, co nierozerwalnie wiąże się ze wzrostem opłacalności realizowanego zlecenia. 

Zarówno ten, jak i wszystkie dostępne modele urządzeń natryskowych Graco służących do wykonywania izolacji termicznych pianami PUR sprawdzą się doskonale, a dobrane odpowiednio dla określonych powierzchni czy planowanej lokalizacji inwestycji pozwolą na wykonanie usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu efektywności i opłacalności. Doświadczeni specjaliści Asteco służą wsparciem i pomocą w wyborze odpowiedniego systemu natryskowego, dostosowanego do profilu działalności oraz wielkości firmy. Zarówno dla przedsiębiorców rozpoczynających przygodę w branży izolacji natryskowych jak również doświadczonych znawców rynku, Asteco może zaoferować rozwiązania, które pomogą w wykonywaniu jeszcze lepszych usług, ugruntowaniu pozycji firmy i jej dalszym rozwoju.