Szkolenie z systemów natryskowych – szerokie wsparcie techniczne Asteco dla Wykonawcy

Szkolenie z systemów natryskowych – szerokie wsparcie techniczne Asteco dla Wykonawcy

Najlepszej jakości sprzęt i fachowa pomoc przy wyborze to nie wszystko. Klienci Asteco mogą liczyć również na profesjonalne przeszkolenie i serwis urządzeń. Taką możliwość poza siedzibą w Rybniku dają centra serwisowo-szkoleniowe – CSS Asteco West i CSS Asteco North.

Centra szkoleniowo-serwisowe Asteco

Szukasz pewnego miejsca, w którym będziesz mógł kupić lub odświeżyć swoją maszynę? Asteco oferuje swoim partnerom nie tylko najlepsze technologie od uznanych marek, takich Graco, Airlessco czy Euromair. Eksperci firmy pomagają wybrać urządzenie dostosowane do potrzeb wykonawcy i służą merytoryczną pomocą przed, w trakcie i po wdrożeniu projektu.

Niedawno uruchomiono centra serwisowo-szkoleniowe – CSS Asteco West w Poznaniu i CSS Asteco North w Olsztynie – umożliwiają korzystanie z programu pomocy technicznej bliżej wykonawcy. W tych placówkach można również skorzystać z oferty sklepu internetowego Asteco, która obejmuje m.in. agregaty do natrysku piany PUR, piany nowej generacji Pureco, agregaty malarskie i tynkarskie, malowarki drogowe i pistolety natryskowe. 

Jednym słowem to kompletne wsparcie dla branży systemów natryskowych. CSS-y Asteco są otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16:00. Warto również śledzić profile facebookowe firmy, na których można znaleźć informacje o dniach otwartych z możliwością przetestowania sprzętu – CSS Asteco West i CSS Asteco North.

Dzięki placówkom w Olsztynie i Poznaniu Asteco może jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów z zachodniej i północnej części kraju. W planach jest powiększenie sieci regionalnych oddziałów. Obecnie trwają prace nad otwarciem kolejnych CSS-ów w centrum i na wschodzie Polski.

Zobacz opinie o naszych CSS-ach!

„Profesjonalna firma! Świetne doradztwo sprzedażowe maszyn i urządzeń natryskowych, konkretne szkolenie z obsługi na mojej budowie oraz serwis, a to wszystko w jednym miejscu. Skorzystałem już dwa razy i na pewno znów wrócę. Gorąco polecam.” – Jarosław

„W pełni profesjonalny serwis, niebywale wysokie zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Polecam w 100%.” – Radosław

„Duża wiedza techniczna CSS ASTECO WEST która pozwala idealnie dobrać odpowiedni sprzęt do oczekiwań klienta. Zakupiony sprzęt super się sprawdza. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tam jeszcze wrócimy.” – Firma Sopliński

Teraz dodając swoją opinię w Google na temat CSS Asteco West lub CSS Asteco North możesz wygrać pistolet Gunteco PS-3! Konkurs trwa do końca sierpnia. Szczegóły na profilu facebookowych Asteco oraz na stronie: asteco.pl/konkurs.