Najlepsze izolacje natryskowe, teraz blisko Ciebie!

Najlepsze izolacje natryskowe, teraz blisko Ciebie!

Ostatnie miesiące to dla nas czas intensywnego rozwoju. Jednym z naszych priorytetów było otwarcie CSS-ów na zachodzie i północy kraju.

Nasze Centra Szkoleniowo-Serwisowe stanowią wsparcie dla klientów, których interesują izolacje natryskowe.

W planach mamy kolejne! Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie izolacji natryskowych: sprzęt do natrysku piany, materiały poliuretanowe nowej generacji, szkolenia i oczywiście nasz legendarny serwis!

Centra Szkoleniowo-Serwisowe już otwarte!

Chcemy być blisko naszych klientów, zapewniając bezpośrednie wsparcie produktowe i techniczne. Tak powstały dwa pierwsze Centra Szkoleniowo-Serwisowe Asteco – CCS Asteco West w Poznaniu oraz CSS Asteco North w Olsztynie. Dzięki tym placówkom będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów z zachodniej i północnej części kraju. 

Na miejscu firmy z branży budowlanej i przemysłowej, pracujące na naszych produktach lub przymierzają się do ich zakupu, mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie szkoleń i serwisu. W naszych centrach można również zakupić produkty z rodziny ASTECO, do izolacji natryskowych, takie jak piany do izolacji termicznej Purteco i masy szpachlowe Putzteco. Oferujemy też sprzęt od cenionych marek specjalizujących się w systemach natryskowych, w tym  Airlessco, Graco i Euromair. Jesteśmy strategicznym partnerem tych marek. Jednym słowem nasze CSS-y to kompletne wsparcie w dziedzinie systemów natryskowych. 

To dopiero początek tworzenia sieci naszych regionalnych oddziałów. Obecnie pracujemy nad otwarciem kolejnych CSS-ów w centrum i na wschodzie Polski. Już w najbliższych miesiącach będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów!